Польовий, гірський, вітровологозахисний костюм, горка, тактическая, штурмовой костюм, штурмовий одяг, военная форма, тактичний, зсу, всу, ссо, морпех, морська піхота, дшв

rating
  • 3400.00 грн.
  • Виробник: Tactic
  • Модель:Т-3 САРМАТ ММ14
  • Наявність:В наявності

Т-3 САРМАТ ММ14 - багатофункціональний ШТУРМОВИЙ / ПОЛЬОВИЙ костюм підрозділів спеціального призначення армії, поліції та силових структур.

Функціональність і багатогранність даної моделі досягається у тому числі завдяки розташуванню і дизайну додаткових нагрудних кишень, та кишень на стегнах, які дозволяють без відчуття навантаженості розмістити:

  • дрібну електроніку, необхідну для виконання специфічних завдань;

  • невеликий інструмент у вигляді мультитулів, а також такі допоміжні елементи, як дріт, хомути, дрібні комплектуючі і інші збройові аксесуари;

  • документи та інші папери 

Застосування: Т-3 застосовується в умовах міста, полігону, штурмових операцій, розвідки, марш-кидків на змішаної та пересіченій місцевості.

Костюм розрахований на тривалий період експлуатації, в агресивних умовах, які передбачають підвищені навантаження на тканину у вигляді тертя об грунт, щебінь, лямки спорядження, бетон і борт армійського транспорту.

Цивільні / міські версії костюма ідеально підходять для любителів стилю Urban Tactical.

Базова комплектація: куртка, штани з підтяжками, наколінники Emerson.

Куртка Т-3 забезпечена 8-й місткими кишенями на блискавці із зручним складаним капюшоном.

Під пахвами і на спині куртка Т-3 САРМАТ оснащена вентиляційними клапанами на блискавці і зручними гумовими шнурами-стяжками на талії, знизу куртки і по овалу капюшона, що дозволяє змінювати обсяг і щільність прилягання одягу до тіла в різних умовах.

Штани Т-3 забезпечені 8-й місткими кишенями на кнопках або на велкро.

Додаткові опції і аксесуари: посилення тканиною Cordura, утеплення куртки (незйомна флісова підкладка)

Основні матеріали: Наметова тканина 100% ХБ 260гр / м.кв з МО-ВО просоченням, Ріп-Стоп різного складу з просоченнями МО-ВО і Teflon.

Підсилюючи матеріали: Cordura 500.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре