Польовий, гірський, вітровологозахисний костюм, горка, тактическая, штурмовой костюм, штурмовий одяг, военная форма, тактичний, зсу, всу, ссо, морпех, морська піхота, дшв

rating
  • 2400.00 грн.
  • Виробник: Tactic
  • Модель:Т-1 РЕКРУТ ОЛИВА
  • Наявність:Є в наявності

Т-1 РЕКРУТ - Базова модель польового (штурмового) костюма, який втілює найкращий досвід легендарного німецького гірського спорядження.


Особливості дизайну та розміщення елементів забезпечують комфортне носіння костюма з іншими шарами одягу, а також військовим і польовим спорядженням.


Версія Т-1 дозволяє забезпечити максимально комфортний терморежим завдяки клапанам вентиляції на куртці і штанах.


Також модель доповнена нагрудними велкро-панелями під знаки відмінності.


Комплектація і дизайн:

Куртка - в даній версії костюма має мінімалістичний дизайн, відсутні нагрудні врізні кишені, що є оптимальним варіантом, якщо ваша служба передбачає носіння протягом тривалого часу розвантажувальних систем, РПС, плейт-керріеров, що дуже часто викликає дискомфорт коли відбувається тертя фурнітури об важке спорядження.


Щільність тканини в поєднанні з вільним кроєм куртки, з одного боку забезпечує зручність використання з іншими шарами одягу, в тому числі флісом ВайндБлок, що не продувається. З іншого боку, дозволяє уникнути "заломів" в поєднанні з розвантажувальними системами, і стирання під вагою важких рейдових рюкзаків.Штани - мають вільний крій, що дозволяє їх комфортно поєднувати, як з легкою термобілизною, так і білизною з флісу різної щільності.


Оснащені місткими карго-кишенями.


Штани і куртка мають посилення базовою тканиною в місцях, схильних до максимального зносу (лікті, коліна).


Аксесуари: підтяжки.


Додаткові опції: Посилення тканиною Cordura, утеплення костюма флісом (незйомна підкладка)


Основні матеріали: Наметова тканина 100% ХБ 260 гр/м.кв з МО-ВО просоченням, Ріп-Стоп різних складів з просоченнями МО-ВО і Teflon.


Підсилюють матеріали: Cordura 500D або Cordura 1000D.


Утеплювачі: Фліс 210-260гр / м.кв, слімтекс, синтепон.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре